Biuro rachunkowe Strzelce Opolskie

Biuro rachunkowe z powołaniem

Poszukujesz rzetelnego biura, które zajmie się kompleksowo wszelkimi sprawami księgowymi w Twojej firmie? Zależy Ci na rzetelności i profesjonalizmie? Chcesz, aby biuro rachunkowe znajdowało się w okolicy Strzelec Opolskich? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że świetnie trafiłeś! Biuro Cyfra oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Pełen profesjonalizm

Nasza firma oferuje następujące usługi: księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwa finansowego, usługi dla osób fizycznych, wszelkie rozliczenia roczne, rejestracja znaków towarowych i patentów, pomoc przy uzyskaniu dofinansowań, doradztwo przy zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Dla każdego klienta zainteresowanego usługami biura rachunkowego z okolic Strzelec Opolskich przygotowujemy indywidualną ofertę zwracając uwagę na jego potrzeby i wymagania.

Zaufaj nam już dziś!

Nasz zespół na co dzień podnosi swoje umiejętności, przechodzi szkolenia i zdobywa wiedzę, co przekłada się na jakość naszej pracy. Jeśli szukasz zaufanego biura rachunkowego, które pomoże Ci w codziennych obowiązkach to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z naszym personelem!

Biuro rachunkowe Praszka

Własna działalność gospodarcza to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wsparcie w zakresie finansowania i profesjonalnej obsługi prawno-podatkowej.

Edyta Korczewska specjalizuje się w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych - finansowanie zakupów inwestycyjnych kredytem inwestycyjnym na kwotę 20mln zł oraz z pożyczek z funduszy UE na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw na kwotę 500tys. zł (Fundusze UE na rozwój przedsiębiorstw).

Skontaktuj się z nami - gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową oferowaną przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem.
601 089 175 e.korczewska@biurocyfra.pl
Top