Biuro rachunkowe Praszka

Założycielem biura jest Edyta Korczewska – wieloletnia Dyrektor Finansowa oraz Główna Księgowa

Posiada doświadczenie w zarządzaniu pracą działów finansowo-księgowych firm produkcyjnych jak i usługowych; posiada doświadczenie we współpracy z organami i instytucjami zewnętrznymi, jak: Urzędy Skarbowe, ZUS, GUS, organy administracji lokalnej, kontakt z audytorami zewnętrznymi (Deloitte, KPMG, PKF Audyt) a także posiada doświadczenie wspierające pracę i decyzyjność zarządów spółek z kapitałem zagranicznym (spółek z o.o., spółek akcyjnych).

Karierę zawodową rozpoczynała w międzynarodowej korporacji „Marcegaglia Poland” sp. z o.o.
Od roku 2011 i obecnie zajmuje stanowiska Głównej Księgowej i Dyrektora Finansowego w spółkach z kapitałem zagranicznym (Cerabud S.A., Pearl Stream S.A. oraz Generator Produkcja Opole sp.z o.o. - grupa Enercon GmbH).

Osoba z olbrzymią wiedzą w zakresie finansów przedsiębiorstw. Z sukcesem prowadziła całość obszarów finansowych w firmach o zmiennej strukturze produkcji i niestabilnych kosztach. Łączy w sobie funkcję zarządzania finansami, doradztwa finansowego i podatkowego a także analizy finansowej. Charakteryzuje się szeroka perspektywa i umiejętnością strategicznego planowania opartego na planowanej polityce rozwoju firmy. Posługuje się biegle językiem angielskim, co usprawnia pracę w międzynarodowym środowisku.

Oprócz prowadzenia spraw w imieniu Klientów gotowi jesteśmy do przeprowadzenia konsultacji i udzielania porad w zakresie interesującym Klientów.

Zapraszam do korzystania z usług.

Biuro rachunkowe Praszka

Biuro rachunkowe Praszka

Własna działalność gospodarcza to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wsparcie w zakresie finansowania i profesjonalnej obsługi prawno-podatkowej.

Edyta Korczewska specjalizuje się w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych - finansowanie zakupów inwestycyjnych kredytem inwestycyjnym na kwotę 20mln zł oraz z pożyczek z funduszy UE na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw na kwotę 500tys. zł (Fundusze UE na rozwój przedsiębiorstw).

Skontaktuj się z nami - gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową oferowaną przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem.
601 089 175 e.korczewska@biurocyfra.pl
Top