Biuro rachunkowe Wieluń

Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego?

Jesteś mieszkańcem Wielunia? Potrzebujesz firmy, która zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie rachunkowości? Nie masz czasu lub nie wiesz jak zająć się tego typu kwestiami? W takim na pewno zainteresuje Cię oferta biura rachunkowego Cyfra.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma działa na rynku od wielu lat i oferuje szeroki wachlarz usług, m.in. usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwa finansowego, usługi dla osób fizycznych, rozliczenia roczne, pomoc w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, pomoc w uzyskaniu dotacji oraz rejestracja znaków towarowych. Cechujemy się terminowością oraz profesjonalnym podejściem do klienta.

Biuro Cyfra do Twoich usług!

Jeśli szukasz firmy, w której pracują sami specjaliści, a zadowolenie klienta jest priorytetem to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu. Nasze biuro rachunkowe mieści się blisko Wielunia i mamy grono zadowolonych klientów z tej okolicy. Dołącz do nich już dziś i nie przejmuj się już kwestiami księgowymi w swojej firmie!

Biuro rachunkowe Praszka

Własna działalność gospodarcza to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wsparcie w zakresie finansowania i profesjonalnej obsługi prawno-podatkowej.

Edyta Korczewska specjalizuje się w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych - finansowanie zakupów inwestycyjnych kredytem inwestycyjnym na kwotę 20mln zł oraz z pożyczek z funduszy UE na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw na kwotę 500tys. zł (Fundusze UE na rozwój przedsiębiorstw).

Skontaktuj się z nami - gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową oferowaną przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem.
601 089 175 e.korczewska@biurocyfra.pl
Top